Souls of Redemption

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-08-25 10:25:59

Posciel

Guild Lider

Skąd: spod sklepu
Zarejestrowany: 2009-08-24
Posty: 4

Przedstawiamy się :)

No to może ja zacznę

Jestem Wojtek, mieszkam i pracuję w wawie. Lat mi poleciało już 25, taki stary a taki głupi.
Lubię Ragnaroka i mam nadzieję że niedługo już go przejdę. Jestem nolife i pozdrawiam Martę.

W SoR jestem od moich początków z RO, jest to moja pierwsza i ostatnia gildia Były to czasy GL'owania Gepa i Malib a serwerem władał pankomurka. Później po wipe i za władania Kaji SoR odrodził się pod sztandarem niesionym przez Logana, wróciły czas świetności. Po perypetiach serwerowych znów jesteśmy, mamy nadzieję że dzięki dobrej organizacji serwera, gildii i naszej determinacji zawitamy na dłużej

Żebyście mogli mnie poznać na ulicy dam Wam takie oto foto wojtka pod prysznicem:
http://img442.imageshack.us/img442/3797/dum.jpg
i jeszcze jedno głupie bo mądre kasuje: http://img190.imageshack.us/img190/2528/dsc01789m.jpg

Btw: we wrześniu będzie prawdopodobnie jakieś spotkanie w wawie. Prawie na pewno będzie Prorok, Satr i ja. Więc w razie czego zapraszamy

Pozdrawiam mam nadzieję że będziecie się dobrze bawić

Offline

 

#2 2009-08-25 10:55:13

Kicek

SoR Member

936996
Skąd: Gród Kraka - NH
Zarejestrowany: 2009-08-24
Posty: 1
Wiek: 19
Skąd: Kraków
Nick w RO: Kicek_

Re: Przedstawiamy się :)

Imienia nie zdradze, lecz wszyscy mi mowia  Kicek. Jestem rodowitym Krakusem. Mam 19 lat. Lubie grac w MMORPG, uwielbiam takze sport(zwłaszcz pilka nozna) i dobra muzyke a takze imprezowac i siedziec z kumplami. Ostatnio podjolem sie trenowania Streetballa. No i chyba tyle o mnie ;D

http://nasza-klasa.pl/profile/12347839     <---a jeszcze ja ;p

Offline

 

#3 2009-08-26 08:23:54

Slon

SoR Member

5244493
Skąd: Tarnów
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 5
Wiek: 6 na 9
Nick w RO: Elephantman, Midday

Re: Przedstawiamy się :)

Michał, Tarnów, 21 lat, gram w RO i pasjansa, jeżdżę na desce, lubię dobrze zakrapiane imprezy, żeglugę i ładne dziewczęta. Thats all folks~!

Ostatnio edytowany przez Slon (2009-08-26 09:13:42)

Offline

 

#4 2009-08-26 09:45:36

Sachiel

SoR Member

1296583
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 4
Wiek: 20
Skąd: Ilkowice/Tarnów
Nick w RO: Sachiel, Azariel, Orifiel

Re: Przedstawiamy się :)

Waldek, mieszkam w takej małej wsi Ilkowice niedaleko Tarnowa, mam 20 lat, studiuje wychowanie fizyczne z gimnastyką korekcyjną w Tarnowie, lubie Ragnaroka, sporty ekstremalne( głownie free-run i wrestling ), ćwiczę akrobatykę gimnastyczną, "bawię się" we free-running.

W Ragnaroka gram jakieś 2 lata( nie licząc dłuuuugiej przerwy ), na starym kdr byłem w gildii Souls of Sacrifice, która po fuzji nosiła nazwę Nothing is Everything, grałem wtedy Wizem pod nickiem Schiel_Zero( może ktoś kojaży ).

http://nasza-klasa.pl/profile - A to ja

Offline

 

#5 2009-08-26 12:54:01

gaawa

SoR Member

Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 2

Re: Przedstawiamy się :)

Ja jestem Gosia ^.^ *macha łapką*, mam 21 lat chociaż mózg mi sie zatrzymał chyba gdzies przy 10 XD mieszkam w Warszawie więc jak jakiś zlot gildyjny będzie to ja się stawię obowiązkowo
Dużo rzeczy lubie, wieloma się interesuję (np. ksiązki -gł polska fantastyka, ale nie tylko, filmy - kocham Tima Burtona i jego team aktorski, kultura, sztuka i jezyk Kraju Kwitnącej Wiśni^.^). Oprócz tego lubię imprezować, nienawidze się uczyć i jestem leniwa i to strasznie. Powinnam się teraz szykowac to kampanii wrzesniowej, jako, że chciałabym (co nie znaczy, że mi się chce XD) dalej studiować biologię na sggw..
W RO gram już od jakiegoś czasu, ale ze sporą przerwą. Ważna informacja: bardzo łatwo mogę się zgubić zarówno w realu jak i w grze.. potem się nie mogę znaleźć XP
http://nasza-klasa.pl/profile/6393274/gallery/album/2 nk - ale w sumie nic tam nie ma
http://grono.net/chat/#gallery/7831598/ tu mam więcje zdjęć i wogóle

Offline

 

#6 2009-08-26 13:26:45

Syni

Admin

4086958
Zarejestrowany: 2009-08-24
Posty: 13
Wiek: 21
Skąd: Lubin / Warszawa
Nick w RO: Crest ; Strain ; Nerilain

Re: Przedstawiamy się :)

gaawa napisał:

Ja jestem Gosia ^.^ *macha łapką*, mam 21 lat chociaż mózg mi sie zatrzymał chyba gdzies przy 10 XD mieszkam w Warszawie więc jak jakiś zlot gildyjny będzie to ja się stawię obowiązkowo
Dużo rzeczy lubie, wieloma się interesuję (np. ksiązki -gł polska fantastyka, ale nie tylko, filmy - kocham Tima Burtona i jego team aktorski, kultura, sztuka i jezyk Kraju Kwitnącej Wiśni^.^). Oprócz tego lubię imprezować, nienawidze się uczyć i jestem leniwa i to strasznie. Powinnam się teraz szykowac to kampanii wrzesniowej, jako, że chciałabym (co nie znaczy, że mi się chce XD) dalej studiować biologię na sggw..
W RO gram już od jakiegoś czasu, ale ze sporą przerwą. Ważna informacja: bardzo łatwo mogę się zgubić zarówno w realu jak i w grze.. potem się nie mogę znaleźć XP
http://nasza-klasa.pl/profile/6393274/gallery/album/2 nk - ale w sumie nic tam nie ma
http://grono.net/chat/#gallery/7831598/ tu mam więcje zdjęć i wogóle

:O A ja myślałem, że Tom Gaawa to Chłopak i ma na imnię Tomek i studiuje Fizykę

Offline

 

#7 2009-08-26 17:08:39

Satr

Radny SoR

5550030
Skąd: Południe :P
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 7
Wiek: 20
Nick w RO: Satr
WWW

Re: Przedstawiamy się :)

Staś, 20 lat. Można mnie znaleźć w Opolu, Wrocławiu, zależenie od pory roku i mojego humoru.

Do SoRu przybyłem na początku poprzedniego KDR, razem z gildia Antifa, czyli np. Rogalikiem (teraz Magia). Przez ten czas byłem praktycznie tylko i wyłącznie w SoRze, z małym epizodem w Randomach. Mam nadzieję że razem uda nam się zdziałać coś bardzo fajnego.

Bardzo lubię fotografować i efekty tego możecie znaleźć na deviantArt. Jeśli ktoś się pojawi na zlocie, na pewno zostanie przeze mnie sfocony. No i na tymże deviantarcie, możecie znaleźć jak wyglądam.

Ostatnio edytowany przez Satr (2009-08-28 22:59:26)

Offline

 

#8 2009-08-26 19:22:06

Vea Ignis

SoR Member

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 2

Re: Przedstawiamy się :)

LOL XD
Nie zauważyłam, że gaawa był zalogowany na moim kompie T.T myslalam, że piszę ze swojego. Przepraszam wszystkich za pomyłkę, a zwłaszcza Gaawę, z którego zrobiłam kobietę XP

Offline

 

#9 2009-08-27 08:32:53

Slon

SoR Member

5244493
Skąd: Tarnów
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 5
Wiek: 6 na 9
Nick w RO: Elephantman, Midday

Re: Przedstawiamy się :)

Sachiel dobrze wiedzieć że jest ktoś z moich okolic, jak będzie jakiś zlot to nie będę musiał przynajmniej sam jechać

Offline

 

#10 2009-08-28 19:21:16

Hagen

SoR Member

Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 1
Wiek: 21
Skąd: Koszalin
Nick w RO: Ripper
WWW

Re: Przedstawiamy się :)

Sebastian, lat 21 z czego 4 lata w RO spedzone @_@ (ale ten czas szybko leci ;D). Byly student informatyki ( o ile pol roku studiow mozna nazwac studiowaniem -_-), rezerwista wojska polskiego ( eh te 9 miesiecy w wojsku nawet czlowiek nie wiem kiedy to minelo ;D ) obecnie pracownik najbardziej znienawidzonej firmy telekomunikacyjnej w Polsce ( XD ) a dokaldnie mowiac TP S.A. na stanowisku doradca klienta ( ta taki zemnie doradca jak z koziej dupy trabka) siedzenie przed monitorem i klikanie 8h jakis glupot @_@ (strasznie lasuje mozg ) i gdzie tu niby doradztwo ;D . Pierwsza moja gildia na KDR bylo Imperium ( eh te piekne czasy przed wipeowego KDR @_@) po wipe mieszanina, fuzja za fuzja, odradzanie sie Imp i umieranie, az wkoncu fuzja z SoR'em gdzie juz zostalismy z reszta Imp ;D Glowne postacie HagentheSlayer (blad w nicku nie byl zamierzany xD Agi LK nup jakich malo ;D ale tak to bywa z pierwszymi charami),  Revolution ( SG Emp Breaker ;D) i Pusher ( Tk Ranker ;* ). SG i Tk 2 moje najwieksze dumy ^_^. Obecnie Ripper ( Sinx build: ??? (zebym ja to sam wiedzial xD)).

No chyba tyle wystarczy ;D (sie zastanawiam czy nie zaduzo nawet O_o )

P.S.:
Zaraz Staś sie pewnie przyczepi do bledow ;3 ale czego on oczekuje odemnie ;3

Ostatnio edytowany przez Hagen (2009-08-28 19:23:14)

Offline

 

#11 2009-08-28 23:01:20

Satr

Radny SoR

5550030
Skąd: Południe :P
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 7
Wiek: 20
Nick w RO: Satr
WWW

Re: Przedstawiamy się :)

Niieee, cieszę się za to iż napisałeś więcej ode mnie.

Offline

 

#12 2009-08-30 21:21:11

palek

SoR Member

Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 1

Re: Przedstawiamy się :)

Siemanko ;D
Mam na Imię Adrian 21 lat i pochodzę z wioski o nazwie Elbląg. Gram w ro od poczatku powstania servera kdr( nawet nie wiem ile to lat będzie xP). Ostatnimi czasy gram troszke mniej bo praca mi na to nie pozwala a że ją lubie to nic na to nie poradza cos trzeba w życiu robić ;D Z zawodu jestem rybak marynarz i umilam sobie czas pływając po zalewie wiślanym. Ogólnie jestem zrytym typem ;D pale duzo jointow kocham melanż i kobiety Jakby ktoś chciał wiedzieć coś wiecej to nie pisze ;d

Oto ja ;D  http://nasza-klasa.pl/profile/6918949

Ostatnio edytowany przez palek (2009-08-30 21:22:26)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl